Друзі, напевно Ви чули про унікальний замок Радомисль на Житомирщині, який славиться давньою історією, овіяний прекрасними романтичними легендами і приносить удачу на довгі роки кожному, хто до нього завітає.
Романтика, захоплюючі легенди про кохання і тривале, міцне подружнє щастя є невід’ємними атрибутами цього замку.

Запрошую Вас відвідати історичний замок, у стінах якого Ви поринете в казку. Це місце здатне творити чудеса для закоханих пар, дітей і дорослих.

Скріпіть свої серця і міцні обійми на довгі та щасливі роки в замку Радомисль! Ваше кохання буде міцним і всеохоплюючим! Шлюбна церемонія в замку буде незабутньою, весілля і банкет стане Вашим власним
бенефісом!

Для нас найважливіше – Ваш комфорт, незабутні враження і почуття щастя. Зробити для Вас справжнє свято – це головна мета нашої Команди.

Весілля, банкет, ювілей, дитяче чи родинне свято в стінах замку Радомисль стане однією з найсвітліших сторінок Вашого життя. При потребі ми також організуємо транспорт і всі інші супутні послуги.

Неповторна магія і чарівна романтична атмосфера історичного замку – до ваших послуг!

Завжди будемо раді Вас бачити. Побувавши в замку одного разу, Ви неодмінно завітаєте сюди знову!

Просто напишіть нам електронного листа, зателефонуйте і розкажіть про свою мрію – info@www.radozamok.com.ua. Наша Команда зможе втілити її вжиття на найвищому
рівні. Ми підготуємо проект будь-якого заходу, який Вас цікавить, погодимо його з Вами і втілимо в життя в той день, коли Ви запланували.

Щиро Ваша, Керуючий партнер Оксана Кіптяк