Шановні гості!

Щиро вітаємо вас в Історико-культурному комплексі «Замок Радомисль».

Сьогодні – це багатофункціональний історико-культурний комплекс. В ньому розташований єдиний у світі Музей українських домашніх ікон та старожитностей з експозицією «Душа України», Папірня, де власноруч можливо виготовити папір за технологією XVII ст., Трапезна старовинноі кухні “Via Regia“, концертна зала та конференц-зала для проведення конференцій, симпозіумів, урочистих подій, концертів, виставок та святкувань, ландшафтний парк, а також Бутік-готель «VIA REGIA».

Переконані, що проведений час у Бутіку-готелі залишиться вашим незабутнім спогадом – розміреність тутешнього життя, замкова велична тиша, потріскування дров у каміні, мелодія водоспаду додадуть життєвої сили та енергії. Кожна з кімнат має власну назву. Це ім’я найвідомішої особистості з кожної з країн, через які вже близько 2000 років проходить Via Regia (королівський шлях), що поєднує захід та схід Європи у транспортному, історичному та культурному плані.

Нам приємно бачити вас у якості наших гостей та піклуватися про вас. Наша головна мета – зробити ваше перебування комфортним, безпечним та незабутнім.

Для цього нам потрібні ваші розуміння та підтримка у дотриманні основних традицій та правил перебування у Замку-музеї.

З найкращими побажаннями,

команда Історико-культурного комплексу
«Замок Радомисль»

Dear Guests!

Welcome to a Historical and Cultural Complex Radomysl Castle-Museum!

Today it is a versatile historical and cultural complex. The world’s only Museum of Ukrainian home icons and antiquities with an exhibition “The Soul of Ukraine” is located here. We have revived ancient Papirnya, where everyone has an opportunity to make a paper sheet according to technology of XVII century, Restaurant of ancient cuisine “VIA REGIA”. We also have Concert hall and Conference hall for workshops, special events, concerts, exhibitions and parties, landscaped garden and Boutique-Hotel “VIA REGIA”.

We are convinced that time spent in the Boutique-Hotel will remain in your memory forever – regularity of this place’s life, majestic silence, crackling wood in the fireplace, the melody of the waterfalls will add vitality and energy. Each of the Guestrooms has its own name. This is the name of the famous personality from each of the country of Via Regia (King’s Royal Road) which unites western and eastern Europe in transport, historically and culturally.

We are glad to have you as our Guests and take care of you. Our main goal is to make your stay here comfortable, safe and memorable.
For this we need your understanding and support in meeting the basic traditions and rules of stay in the Castle-museum.

Historical and Cultural Complex
“Radomysl Castle” Team

Правила проживання у Бутік-готелі «VIA REGIA»

У нашому Бутік-Готелі «VIA REGIA» (Далі – Готель), який знаходиться на території Історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» (Далі – Замок) ми піклуємось про комфорт, гостинність та створюємо домашню атмосферу для усіх наших відвідувачів.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Правила розроблені на основі чинного законодавства України.

1.2. При реєстрації заїзду Гість пред’являє паспорт або інший документ, який посвідчує його особу, та супроводжуючих його осіб, а також надає згоду на використання наданої ним інформації згідно Закону України «Про захист персональних даних».

1.3. Особи до 18 років можуть бути поселені в Готель тільки разом з дорослими (батьки чи родичі).

1.4. Якщо Гість порушує внутрішні правила проживання, що призводить чи може призвести до матеріальних збитків чи створює незручності для проживання інших Гостей, Готель має право припинити проживання Гостя у Готелі у будь-який час. У такому разі сплачені Гостем за проживання в Готелі кошти не повертаються.

1.5. Адміністратор має право відмовити Гостю в реєстрації та поселенні до Готелю у наступних випадках:

– у Гостя відсутні документи, які посвідчують особу, документи недійсні чи прострочені, є підозра на те, що документи фальшиві, підроблені тощо;

– відсутня оплата за кімнату у встановленому порядку й у необхідній сумі;

– у Гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться в нетверезому стані, неадекватно, агресивно поводиться;

– Гість відмовляється дотримуватись «Правил проживання у Бутік-готелі «VIA REGIA»;

– Гість внесений у список небажаних відвідувачів Готелю (стоп – лист);

– в інших випадках, передбаченим законодавством України і здоровим глуздом.

2. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ПРОЖИВАННЯ І ОПЛАТИ ПОСЛУГ ГОТЕЛЮ

2.1. У Готелі встановлено наступні розрахункові години:

Час поселення в Готель – з 15.00.

Розрахункова година та час виїзду – до 12.00.

Якщо після розрахункової години у Гостя є необхідність залишитись на території Замку ще на деякий час, з питань збереження речей – звертайтесь до Адміністраторів Замку.

2.2. Оплата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або платіжними картками, згідно з чинним в Готелі прейскурантом. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях.

Діти до 6 років без надання додаткового спального місця проживають в Готелі безкоштовно.

2.3. Бронювання — попередня оплата за весь період проживання у Готелі, здійснена до початку доби запланованого заїзду мінімум за 3 (три) банківські дні до планової дати заїзду.

Для того щоб забронювати кімнату в Готелі, потрібно:

– сплатити 100 % вартості кімнати за весь період проживання

– кошти мають надійти на рахунок Готелю не пізніше, ніж за 3 (три) банківські дні до планованої дати заїзду.

2.4. Оплата бронювання платіжною карткою здійснюється через сайт www.radozamok.com

Допускається вважати підтвердженим бронювання, якщо Гість при поселенні може показати співробітнику Замку лист-підтвердження, який надійшов на його електронну пошту у разі успішного завершення бронювання кімнати на офіційному сайті.

2.5. Оплата бронювання на підставі виставленого рахунку здійснюється за таким алгоритмом:

– виберіть кімнату та напишіть заявку на адресу boutique.hotel.via.regia@gmail.com або зателефонуйте нам +38 097 070 10 07

– очікуйте рахунок протягом 12-24 год.

– оплатіть рахунок протягом 24 год. У разі несвоєчасної оплати – рахунок стає недійсним, а заявка – анулюється.

2.6. Оплата готівкою/карткою через термінал у Замку здійснюється у день заїзду, без попереднього бронювання, за умови наявності вільних кімнат. Оплата таким способом є доступною лише в робочий час Адміністратора офісу.

2.7. Якщо Гість не зареєструвався в Готелі до 00.00 дня заїзду – бронювання анулюється, сплачені кошти не повертаються.

2.8. Скасування бронювання можливо не пізніше ніж за 3 (три) доби до планованої дати заїзду. За інших умов сплачені кошти не повертаються.

2.9. Ранній заїзд (00.00-15.00 планованого дня заїзду) можливий за попереднім погодженням з Адміністратором Готелю. Додаткова вартість становить 50% вартості кімнати за 1 добу.

2.10. Виїзд після розрахункової години допускається за умови підтвердження такої можливості Адміністратором. Додаткова вартість становить:

З 12.00 до 18.00 – 50% вартості кімнати за 1 добу;

З 18.00 до 24.00 – 100 % вартості кімнати за 1 добу.

2.11. При скорочені Гостем строку проживання в Готелі з будь-яких причин сплачені кошти не повертаються.

2.12. При розміщенні дітей до 6-ти років на основне спальне місце разом з батьками оплата за проживання дітей не стягується. При розміщенні дітей на додаткове місце оплачується звичайна доплата за додаткове місце для дитини – 700 грн.

3. ХАРЧУВАННЯ

3.1. На території Замку-музею працює ТРАПЕЗНА «VIA REGIA» (далі – Трапезна). У весняно-літній період додатково працюють Видова тераса Готелю «VIA REGIA» та дві літні тераси з видом на річку.

Попереднє замовлення столиків відбувається через Адміністратора Замку.

3.2. Сніданок: (входить у вартість проживання)

Подається з 8.30 до 11.00. Замовлення сніданку слід зробити до 18.00 поточного дня на наступний день.

3.3. Обід, вечеря: (оплачується окремо).

Основне меню для Гостей Готелю подається з 11.00 до 18.00 (при попередньому замовленні вечері на більш пізній час, час подачі може бути продовженим до 20.00) у Трапезній або Камінній залі або на літніх терасах.

4. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МАЙНОМ ГОТЕЛЮ

4.1. Готель надає Гостям для проживання мебльовані кімнати, оснащені антикварними речами, сантехнікою й іншим устаткуванням. Кімнати Готелю і приміщення загального користування утеплені, мають стилізоване оздоблення, інженерні мережі, устаткування та встановлену комплектацію.

4.2. Гості повинні дбайливо ставитися до майна Готелю, використати устаткування за призначенням, дотримуватись вимог пожежної безпеки. У випадку виявлення ушкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора.

4.3. Після заїзду в кімнату, протягом однієї години, Гість має право заявити Адміністратору про виявленні недоліки предметів оздоблення та комплектації кімнати Готелю. При відсутності заяви і при виявленні адміністрацією при виїзді Гостя втрати чи пошкодження майна Готелю, Гість оплачує завдану шкоду та матеріальні збитки. Вартість пошкодженого майна встановлюється на рівні ринкової ціни такого майна на момент втрати чи пошкодження.

При заподіянні Готелю матеріальних збитків з вини Гостя, Адміністратор Готелю складає відповідний Акт. У даному випадку, крім відшкодування збитку, відвідувач повинен добровільно чи в судовому порядку відшкодувати власникам Готелю витрати, пов’язані з простоєм кімнати під час ремонту, заміни меблів і т.п. випадків (наприклад, при залитті водою).

4.4. При заїзді в кімнату Гостю видається ключ з брелком, який він зобов’язаний повернути в день від’їзду. У разі втрати Гостем ключа чи брелка, Гостю нараховується штраф у розмірі 300 грн.

4.5. При заселенні у Готель кожний Гість отримує Картку Гостя. Картка є перепусткою та ідентифікатором для проживаючого в Готелі. Картка дає можливість вільно рухатись в межах території, дає право вільного входу та виходу з території Замку під час проживання в Готелі.

Картку Гостя потрібно повернути Адміністратору Замку при виїзді разом з ключами від кімнати.

При втраті Картки Гостя – Гостем відшкодовується її вартість у розмірі 100 грн.

Забороняється передавати стороннім особам ключі від кімнати та Картку Гостя.

4.6. Якщо після виїзду Гостя у кімнаті виявлено забуті речі, Готель зобов’язаний негайно повідомити про це власника речей (за умови, що їх власник

відомий). Забуті речі зберігаються у готелі протягом шести місяців, після чого передаються у відповідні державні органи для реалізації або знищуються, про що складається акт установленої форми.

4.7. Адміністрація Готелю не несе відповідальність за особисті речі та майно Гостей.

5. ВНУТРІШНІЙ РОЗПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ ГОТЕЛІ

5.1. Адміністратор Замку надає Гостям роз’яснення відносно правил проживання в Готелі, приймає скарги.

5.2. У всіх кімнатах та інших приміщеннях Готелю забороняється палити. За паління в приміщеннях Готелю накладається штраф в розмірі 1500 грн. При повторному випадку паління в зазначених вище місцях адміністрація Готелю має право виселити Гостя.

5.3. З 22 години вечора до 8 години ранку у приміщеннях Готелю і на території Замку-музею необхідно зберігати тишу. У кімнатах у цей час забороняється вмикати гучно аудіо та відео техніку, а також голосно розмовляти.

5.4. В кімнаті Готелю можуть знаходитись лише ті особи, які зареєстровані для проживання в Готелі.

Доступ третіх осіб в кімнату дозволяється за наступних умов:

1. Враховуючи, що Готель, розташований у Музеї, необхідно сплатити вартість вхідного квитка до Музею на кожну особу.

2. Необхідно повідомити Адміністратора та отримати дозвіл на доступ третьої особи в кімнату Готелю.

3. Дозвіл на доступ третьої особи в кімнату Готелю може бути наданий тільки протягом робочого часу Музею і на термін не більше однієї години. Спілкування в іншій час можливо у загальнодоступних локаціях Замку (трапезна, ресторан, парк), відповідно у часи роботи цих локацій.

5.5. У Замку-музеї діють «Правила перебування з собаками на території Історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» та «Загальні правила перебування на території Історико-культурного комплексу «Замок Радомисль».

6. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

6.1. Після відходу з кімнати всі електроприлади повинні бути вимкнені. Забороняється залишати ввімкненими електроприлади і освітлення після відходу з кімнати.

6.2. У кімнатах забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади, у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування кімнати чи видані для користування персоналом Готелю.

7. ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

7.1 Територія Замку, усі входи до неї, внутрішні сходи та коридори контролюються відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається. Відеоспостереження здійснюється з метою безпеки Гостей, їхнього майна, майна Готелю та майна історико-культурного комплексу в цілому. Підписанням Реєстраційної картки, Гість приймає до уваги і не заперечує проти факту використання в приміщеннях Готелю і всієї території Замку (за винятком кімнат і туалетних кабін) систем відеоспостереження.

8. АВТОТРАНСПОРТ

8.1. На території Замку-музею стоянка автотранспорту не забезпечується. Рух автомобілів на території Замку – ЗАБОРОНЕНИЙ.

8.2. Адміністрація Замку не несе відповідальності за авто, що були допущені на територію Замку.

 

З питань додаткової інформації про послуги готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю по телефону + 38 (097) 070 10 07.
Відгуки та пропозиції щодо роботи Готелю можна залишити у Адміністратора Замку.
Бажаємо Вам приємного відпочинку,
Адміністрація Готелю.