Екскурсії для дорослих

Оглядова екскурсія музеєм

Унікальна екскурсія по 12 залах музею, де розміщено понад тисячу експонатів з усіх куточків України.

Є можливість замовлення екскурсії для групи, а також індивідуальної.

«Традиції та таємниці великої родини»

Етнографічна екскурсія дозволить побачити світ очима українця ХІХ ст. У музеї представлені предмети побуту українців ХІХ — початку ХХ ст. Ви дізнаєтеся про обрядове призначення кожного з них – і переосмислите значення народних приказок і забобонів.

Екскурсія «Таємниці замкової вежі»

Вежа Замку, заввишки 30 метрів, є найвищою точкою Радомишля. На її вершині розташовані каплиця з рідкісною іконою Богородиці «Знамення з веселкою» та дзвіниця з автентичним дзвоном ХІХ ст. Піднімаючись гвинтовими сходами, можна оглянути колекцію з понад 700 ікон.

Тур ведеться у формі діалогу з цікавими запитаннями й завданнями.

Х-Екскурсія

Екскурсія з експертом. Запрошені експерти – спеціалісти з реставрації, іконопису, етнографії, філософії, історії та інших спеціальностей проведуть у світ наукової царини. Експерт розкаже про таємниці століть та навчить читати непомітні секрети витворів мистецтва.

Після екскурсії, під час ланчу, є можливість поділитися враженнями із запрошеним експертом.

Аудіоекскурсії

Оглядову екскурсію Музеєм українських домашніх ікон та старожитностей «Душа України» можна прослухати за допомогою аудіогіда трьома мовами: українською, російською та англійською.

Аудіоекскурсія дозволяє розрахувати власний час, створити зручний маршрут з зупинками для фото.

Інтерактивні екскурсії для дорослих

Духи Замку-музею Радомисль оберігають свої секрети, однак поважають сміливих та допитливих. Візьміть участь у пошуках скарбів, втрачених частин карти, розгадуйте загадки, завдання на логіку, кмітливість, уважність – і духи розкажуть свою історію. Вечірня екскурсія з ліхтарями залишиться у пам’яті надовго.