Подарункові сертифікати

Наші подарункові сертифікати допоможуть розкрити таємниці Замку-музею Радомисль та сповна відчути його атмосферу. Усі сертифікати розраховані на двох осіб.

«Навчання ремеслу виготовлення паперу в Замковій Папірні»

Передбачає участь в екскурсії та майстер-клас із виготовлення паперу за технологією ХVII століття.

Вартість: 500 грн

«Ніч у Замку-музеї»

Проживання в одному із апартаментів Бутік-готелю «Via Regia», зі сніданком.

Вартість: 3500 грн

«Романтика Середньовіччя»

Проживання в апартаментах підвищеного комфорту у Вежі Замку та депозит на романтичну вечерю у розмірі 1000 грн.

Вартість: 5000 грн

Ці подарунки є свідченням неповторності, автентичності й унікальності нашої історії

Подарунки

Здивуйте своїх близьких подарунком, який буде нагадувати про подорож до Замку Радомисль та особливі враження, отримані тут.

Безпосередньо у Замку Радомисль або у вікні онлайн-замовлення можете придбати подарунки-сувеніри для своїх близьких, колег і ділових партнерів.

Ці подарунки є свідченням неповторності, автентичності й унікальності нашої історії. Деякі навіть виконані вручну найкращими майстрами.

Комплект унікальної постільної білизни з екополотна

Постільна білизна, зшита з екологічного домотканого лляного чи конопляного полотна, виготовленого за старовинними технологіями.

Саме такий склад полотна дозволяє нормалізувати електричні потенціали тіла, заспокоює нервову систему та сприяє розслабленню під час відпочинку.

Вартість: 30000 грн.

Руш-арти

Руш-арт – частина збереженого автентичного рушника з символічними візерунками у сучасному дизайнерському паспарту. Кожен руш-арт має свій паспорт із детальним тлумаченням народних орнаментів та психологічного задуму вишивальниці. Руш-арт стане гарним доповненням до будь-якого інтер`єру дому чи офісу та справжнім пам`ятним подарунком.

Вартість: 4000 грн.

Альбом «Замок-музей Радомисль на шляху королів Via Regia»

Альбом включає в себе історію створення Замку-музею Радомисль, опис колекції Музею українських домашніх ікон та старожитностей «Душа України».

Розділи альбому демонструють красу ландшафтного парку, інтер`єри готелю Via Regia у Замку, затишну атмосферу Трапезної й Камінної зали. Альбом стане гарним сувеніром для любителів історії й приємною згадкою про подорож у Замок.

Вартість: 500 грн.

Книги «Вікна в позапростір»

Серія книг від засновниці Замку-музею Радомисль – колекціонера, мецената, доктора медичних та філософських наук Ольги Богомолець.

В першій книзі «Історія колекції українських домашніх ікон» Ольга Богомолець розповідає історію власного життя, про шлях, що його довелося пройти щоби зібрати колекцію, про реставрацію приміщення та створення музею.
Друга книга присвячена Святим Цілителям: житія святих, народні традиції і вірування, пов`язані з днями вшанування святих цілителів, а також фото ікон різних регіонів України XVІІІ-ХХ ст. з колекції Замку-музею Радомисль.

Вартість: 500 грн.