Музей

У Замку Радомисль розташований єдиний в Україні Музей української домашньої ікони та старожитностей «Душа України».

В музеї нараховується близько 5000 одиниць зберігання з усіх регіонів України. У залах музею, окрім ікон, представлені оригінальні старовинні фотографії, колекція прасок, предмети старовини, дерев’яні скульптури, антикварні люстри, картини та меблі. Ви здійсните подорож у часі та на дотик відчуєте кожен експонат. Родина Богомолець упродовж тривалого часу збирала їх на барахолках та горищах, рятуючи від знищення та вивезення за кордон.

Музей «Душа України» є неприбутковою організацією. Він функціонує завдяки меценатам та коштам від придбаних квитків. Це допомагає зберегти унікальну культурну та історичну спадщину для майбутніх поколінь українців.

Екскурсії та квести

Єдиний у світі унікальний Музей української домашньої ікони та старожитностей: 12 залів та понад 5 тисяч одиниць зберігання з усіх куточків України.

Папірня

Майстер-шоу розкриє всі таємниці виготовлення паперу за старовинною технологією XVII століття.

Исторія

Радомишльська папірня була споруджена між 1606 і 1612 роками для вироблення паперу на потреби друкарні Києво-Печерської лаври. Ініціатором її будівництва став архімандрит Києво-Печерської лаври Єлисей Плетенецький (1550-1624).