Замок і його парк є справжнім екологічним курортом

Еко-курорт

Завдяки своєму унікальному розташуванню на скелі, з усіх боків оточеній водою, між двома природними водоспадами на березі річки Мика, Замок і його парк є справжнім екологічним курортом.

Замок розташований посеред ландшафтного парку, оточений хвойними лісами. У будь-яку пору року відчуйте легкість та глибину дихання надзвичайно чистого лікувального повітря.

Територія парку з усіх сторін оточена водоймами. Це сприяє формуванню унікального здорового мікроклімату.

Як і в давнину, тут б’ють джерела, довкола яких ростуть десятки видів рідкісних рослин.

Природа поділиться з Вами своїми силами, гармонією і умиротворенням.

Романтичний вікенд

Залишіть вир повсякденних справ та вирушайте до Еко–курорту Радомисль.

Романтичний вікенд для закоханих – це пригода, яка порадує органічним поєднанням природи, сучасного комфорту та автентичної вишуканості.

(програма формується і погоджується під замовлення)

HEALTHY WEEKEND

(для двох осіб)

Всього за 100 км від Києва знаходиться унікальне місце, де можна відпочити і отримати нові враження, відчути єднання з природою та відновити сили, обравши програму «Healthy weekend».

DIGITAL DETOX WEEKEND

(для двох осіб)

Якщо накопичилась втома від соціальних медіа, електронних гаджетів і є бажання хоч на кілька днів відпочити від соціальних мереж, електронної пошти і сповіщень в месенджерах, а напружений ритм життя в режимі он-лайн доводить до емоційного виснаження та психологічного «вигорання» – відвідайте Замок Радомисль, що розташований в мальовничому куточку української природи.

DIGITAL DETOX WEEK

(пропозиція для груп 6-10 осіб)

Якщо ви та ваші друзі або колеги втомилися від роботи в режимі он-лайн сім днів на тиждень, влаштуйте собі цифровий детокс, провівши кілька днів без своїх гаджетів.